Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_04
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_01
Reklama

"Cukrownia Chybie w fotografii"

Email Drukuj

 

Cukrownia Chybie zasługuje na wspomnienie z racji tego, że praktycznie każda rodzina w gminie Chybie w jakimś stopniu była związana z tym największym w regionie zakładem produkcyjnym. ...Album "Cukrownia Chybie w fotografii" (autorzy: Michał Kajstura, Krzysztof Puzik) ukazuje zmiany jakie zachodziły w zakładzie na przestrzeni lat. Dzięki zebranym materiałom archiwalnym możliwe jest "przeniesienie w czasie" od powstania, poprzez okres międzywojenny, II wojnę światową, lata PRL-u, aż po likwidację.

Promocja książki odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Chybiu 2 grudnia 2011 o godzinie 19.00. Cena egzemplarza wynosi 50 zł.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk