Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • slajd_04
Reklama

Mikołajki w Drogomyślu

Email Drukuj


Tegoroczne mikołajki organizowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i świetlice środowiskowe odbyły się w Sali Zborowej w Drogomyślu...

 

Prowadzeniem imprezy zajęły się dzieci z tamtejszej  świetlicy i to one zapowiedziały występ kabaretu z prucheńskiej placówki, recytatorów mikołajkowych wierszy, a także nauczyły, wszystkich znajdujących się na sali, rymowanego powitania. Gdy tylko na scenie pojawił się długo oczekiwany Mikołaj zaproszono do niego ośmiu laureatów I etapu konkursu plastycznego organizowanego przez Lokalna Grupę Rybacką po to, by przekazać im zasłużone nagrody. Wszystkim pozostałym osobom, które wzięły udział wręczono słodkie nagrody pocieszenia. Następnie po odbiór słodkości ustawili się w kolejce do Mikołaja wszyscy, którzy przygotowali prace w innym, ale równie inspirującym konkursie plastycznym pt. "Pojazd św. Mikołaja".

Po części oficjalnej wszystkie dzieci zostały zaproszone do przygotowywania drobnych ciasteczek, zabaw na zamku dmuchanym, konkursu na najdłuższy świąteczny łańcuch oraz do oglądania wernisażu obu wystaw.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk