Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • Slajd_03
Reklama

A w Pruchnej jest wesoło!

Email Drukuj

Tradycje kabaretowe w świetlicy środowiskowej w Pruchnej mają już kilka lat. Grupa "Kabaret Moralnego Ani Mru-Mru" występowała podczas kilku edycji "Teatralnej Akcji Uśmiechowej", a także podczas finału WOŚP....

 

Co roku staramy się przygotować naszą wersję jakiegoś popularnego skeczu. W tym sezonie naszą inspiracją był numer kabaretu „Neo-Nówka” o kłopotach świętego Mikołaja z saniami i pracownikami. W ekspresowym tempie stworzyliśmy scenariusz i rozpoczęliśmy próby. Sprawdzianem naszych umiejętności był występ podczas Gminnych Mikołajek w Drogomyślu. I chyba nam się udało, bowiem zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami.

Do kabaretu należą: Klaudia Szczelina, Marta Łagoda, Filip Orszula, Remik Ratajczyk, Amadeusz Pajor, Dariusz Młotek i Marcin Machej.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk