Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_04
Reklama

Ukradł pół tony miedzi z kopalni

Email Drukuj

Policjanci ze Strumienia zatrzymali 54-letniego mieszkańca Chybia, który dopuścił się kradzieży w kopalni na Śląsku. Kryminalni ustalili że w latach 2013 - 2015 z kopalni ukradł blisko pół tony miedzi o wartości ponad 7 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

54-letni mieszkaniec Chybia, zatrudniony w jednej ze śląskich kopalni, kradł kawałki kabli miedzianych. Został zatrzymany przez kryminalnych z komisariatu w Strumieniu, którzy od kilku miesięcy prowadzili dochodzenie w tej sprawie. Śledczy ustalili, że 54-latek od 2013 roku do grudnia 2015 roku dopuścił się wielu kradzieży na terenie kopalni. Co jakiś czas, w ciągu tych kilku lat, mężczyzna wywoził na powierzchnię pocięte kawałki kabli miedzianych i sprzedawał je w punkcie skupu złomu metali kolorowych. Mieszkaniec Chybia ukradł łącznie ponad 450 kilogramów miedzi o wartości ponad 7700 złotych. 54-latek usłyszał już zarzuty. O losie mężczyzny będzie decydował sąd, grozi mu nawet 5 lat więzienia.

 

Źródło: www.cieszyn.slaska.policja.gov.pl

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


Damsoft Wędkarstwo-śląsk