Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • slajd_05
Reklama

Tymczasowy areszt dla domowego oprawcy

Email Drukuj

Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 51-letni mieszkaniec gminy Strumień. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie fizyczne i psychiczne nad własną żoną i dorosłymi dziećmi. Kobieta powiadomiła policjantów, że obawia się męża, który znęcał się nad nimi od ponad trzech lat. Za przestępstwo grozi do 5 lat więzienia...

51-letni mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Strumień znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną oraz wspólnie zamieszkałymi dorosłymi dziećmi. Agresja małżonka nie ograniczała się tylko do wyzwisk i gróźb, przybierała też często formę rękoczynów.

Zastraszona kobieta nie zgłaszała nigdy policji o swoich problemach, nie szukała też pomocy w żadnej instytucji. Kilka dni temu pokrzywdzona kobieta wezwała policjantów ze strumieńskiego komisariatu. Obawiała się męża, po kolejnej awanturze. W trakcie tej interwencji wyszło na jaw, że dramat w tym domu trwa już od ponad 3 lat.

Początkowo żaden z domowników nie chciał przekazać mundurowym żadnych szczegółów. Dużo czasu minęło zanim pokrzywdzeni zdecydowali się opowiedzieć policjantom o swojej gehennie. Stróże prawa zatrzymali oprawcę w policyjnej celi. Mężczyzna był w przeszłości karany za różnego rodzaju przestępstwa. Wczoraj na wniosek policjantów i prokuratora sąd postanowił o tymczasowym aresztowaniu 51-latka na okres trzech miesięcy.

Źródło: www.cieszyn.slaska.policja.gov.pl

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk