Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • slajd_04
Reklama

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

Email Drukuj

Policjant w czasie wolnym od służby zareagował na widok mężczyzny, który wybiegł ze sklepu ze skradzionym łupem. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariusza złodziej został zatrzymany w bezpośrednim pościgu, a towar wrócił na sklepowe półki...Sprawcą okazał się 27-latek z Bielska-Białej. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w niedzielę popołudniu. Policjant, który na co dzień pracuje w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, interweniował w czasie wolnym od służby widząc kradzież sklepową. Funkcjonariusz był świadkiem jak młody mężczyzna pośpiesznie wychodzi ze sklepu z załadowanym wózkiem zakupami. Mężczyzna ominął kasę nie płacąc rachunku. Policjant zareagował natychmiast, wybiegł za nim ze sklepu i zatrzymał złodzieja w bezpośrednim pościgu. Następnie powiadomił o całym zdarzeniu dyżurnego strumieńskiego komisariatu, który na miejsce skierował umundurowany patrol. Sprawcą okazał się 27-latek, który ukradł ze sklepu m.in kilka butelek wódki, wędliny i słodycze warte ponad 460 złotych. Skradziony towar został odzyskany i wrócił na sklepowe półki. Teraz o losie bielszczanina zadecyduje sąd.

źródło: www.cieszyn.slaska.policja.gov.pl

 


Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
-2 #1 ala 2014-03-11 20:50
brawo! i żyje się lepiej :)
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk