Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_05
  • slajd_06
Reklama

Nocny turniej szachowy - wyniki i zdjęcia

Email Drukuj

W nocy z piątku na sobotę w sali widowiskowej strumieńskiego MGOKu rozegrany został VII Nocny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Strumienia. Uroczystego otwarcia dokonali Burmistrz Strumienia Anna Grygierek oraz kierownik turnieju Jan Jałowiczor...

 

Do całonocnych rozgrywek stanęło 47 szachistek i szachistów z Polski oraz Czech, którzy w ciągu 12 godzin rozegrali 11 jednogodzinnych rund.

Ostatecznie na pierwszym miejscu uplasował się Krzysztof Banasik (9 pkt), wyprzedzając Roberta Tustanowskiego (również 9 pkt) obaj z LKS Zarzewie Prudnik oraz Macieja Mroziaka (8,5 pkt) - KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice. Zawodnicy ze Strumienia - Leszek Czaja z dorobkiem 7 pkt zajął bardzo wysokie 9 miejsce, a Mariusz Ochodek miejsce 13 (6,5 pkt). Na dalszych miejscach znaleźli się Władysław Czylok oraz Aleksandra Czaja.

Tradycyjnie już po zakończeniu pierwszej części turnieju rozegrano finałowy pojedynek pomiędzy zawodnikiem reprezentującym Miasto Petřvald, a zawodnikiem reprezentującym Gminę Strumień. Mecz zakończył się wynikiem zwycięstwem Petřvaldu i tym samym kolejny raz Puchar dla zwycięskiego miasta trafił do naszych sąsiadów zza południowej granicy.

Komplet wyników dostępny jest na stronie:
http://chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1609/results.html?l=pl&tb=10_

Niezależny Portal Informacyjny strumien.com jest od samego początku patronem medialnym turnieju.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk