Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • slajd_04
Reklama

Mikołaj w Hali - Fotogaleria

Email Drukuj

 

W dniu 6 grudnia 2011 r. Hala Sportowa w Strumieniu cieszyła się ogromna popularnością wśród najmłodszych dzieci. Mikołaj, który zawitał w progi hali nie krył zdumienia z tak dużej grupy milusińskich....

 

 

 

 

Dzieci bawiły się pod okiem gimnazjalistów, których zadaniem było prowadzenie konkurencji sportowo-rekreacyjne a także konkursów rysunkowych.
Mali sportowcy: dmuchali do piłeczek ping-pongowych w przód, piórka w gór, skakali na piłkach, pokonywali wielozadaniowy toru przeszkód, rzucali woreczkami do celu, podbijali balony, strzelali do pokrywek, zjadali ciasteczka bez użycia rąk. Do dyspozycji był dmuchany zamek oraz trampolina. Na jednym ze stanowisk najmłodsi mieli możliwość wymalowania twarzy i dopięcia uszu.

Pomocnikami Mikołaja w tym dniu byli: Magdalena Bryła, Klaudia Kobiela, Marta Klimonda, Małgorzata Stokłosa, Dominika Strządała, Emilia Gonsior, Sandra Miły, Agata Kuś, Przemysław Kłóś, Jakub Krzempek, Łukasz Krzempek, Konrad Nowak, Remigiusz Gandor, Wojciech Kędzior, Krystian Danel, Małgorzata Jawor, Marta Żur, Dorota Haspert, Martyna Skrzypek, Dorota Kopeć, Paulina Biadań, Natalia Otrzonsek, Paulin Mieczkowska, Klaudia Sicińska, Patrycja Penkala, Izabela Morcinek, Katarzyna Mojsej, Dorota Grzywa, Gabrysia Kubiak, Grzegorz Czerniak, Patrycja Rauer, Angelika Żur, Sandra Czerwińska, Agnieszka Jodłowiec, Beata Hawełka, Patrycja Stanek, Mateusz Borutka.

Materiały dostarczyła i zdjęcia wykonała: Janusza Krzyżanowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk