Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • slajd_04
Reklama

140-lecie OSP Strumień - fotoreportaż

Email Drukuj

 

Zapraszamy do fotoreportażu z jubileuszu 140-lecia OSP Strumień...

 

 

Uchwałą Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP RP w Katowicach Złotym Medalem „Za Zasługi Dla Pożarnictwa” odznaczony został Druh Bronisław Jurczyk, Brązowym Medalem „Za Zasługi Dla Pożarnictwa” odznaczona została Druhna Bibiana Duda.

Uchwałą Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Cieszynie odznakę „Strażak Wzorowy” otrzymali druhowie: Filip Biedrawa, Damian Borkowski oraz Andrzej Frolik.

Odznaki „Za wysługę lat” nadane przez Zarząd Miejsko-Gminnego Związku OSP RP otrzymali: Antoni Strządała za 50 lat służby, Jacek Jagieła za 20 lat służby, Tomasz Wojtyła za 20 lat służby, Grzegorz Dziendziel za 20 lat służby, Sławomir Pilch za 10 lat służby, Marcin Indyk za 10 lat służby, Mateusz Papkoj za 5 lat służby.

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
0 #1 Imię /wymagane/ 2016-05-16 20:47
"W służbie Ojczyzny Ludowej". Fajne to! ;)
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk