Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
Reklama

Art Movie - fotoreportaż

Email Drukuj

W dniach 4-5.05.2012 w ramach projektu „Art. Movie” na planie filmowym Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury spotkały się dwie grupy młodzieży – z Buczkowic i Strumienia. Celem ich działań było nakręcenie niemego filmu, opartego na produkcji z 1920 pt. „Der Golem”...

 

Krótki czas jaki został przeznaczony na to przedsięwzięcie mobilizował do ciężkiej pracy, a do obowiązków młodzieży należało niemało.
Trzeba było przygotować plan filmowy, oświetlenie, dekorację, zapoznać się ze scenariuszem, ucharakteryzować i przebrać aktorów, stworzyć podkład muzyczny i w końcu wszystko to nagrać. Żeby jednak móc wspominać to, co działo się podczas wspólnej akcji fotoreporterzy przygotowali dokumentację zdjęciową, a dodatkowa kamera zarejestrowała całość na taśmie filmowej. Ekipa wytrwale pracowała do późnych godzin bez odpoczynku.

Pogarszająca się pogoda i strugi deszczu nie pozwoliły na zrealizowanie do końca, zaplanowanych dużo wcześniej piątkowych działań. Korzystając jednak z dostępnej infrastruktury zamiast ogniska i nocnej gry terenowej odbyły się zabawy integracyjne na hali sportowej.

W sobotę wieczorem, obie ekipy z ciężkim sercem rozjechały się do domów. Spotkają się jednak znów za miesiąc po to, by ocenić swoją pracę na podstawie gotowego już filmu.

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk