Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • slajd_06
Reklama

Warsztaty dekoratorskie - fotorelacja

Email Drukuj

DEKORATORSKIE - FOTORELACJA

Fotoreportaż W czwartek, 19 kwietnia w galerii Ośrodka Kultury w Strumieniu odbyły się warsztaty dekoratorskie, których tematem przewodnim była wiosna, Dzień Matki i zbliżające się w maju komunie...

 

Warsztaty zostały podzielone na trzy etapy. Podczas pierwszego grupa 15-stu pań wykonała dekoracje na bazie ceramiki, mchu i sztucznych elementów kwiatowych. Następnie zabrały się za kompozycje z żywych kwiatów, wkładając je w sizalowe rożki, koszyki, torebki. Nad całością działań czuwała Agata Gruszka – bukieciarka, dekoratorka z wieloletnim doświadczeniem, autorka wielu niebanalnych aranżacji. Na zakończenie warsztatów, panie udekorowały stoły na dwa sposoby, wykorzystując wykonane przez siebie kompozycje. Tego wieczoru żadna z uczestniczek spotkania nie wróciła do domu z pustymi rękoma, albowiem, płacąc niewielką kwotę można było zabrać zrobione dekoracje do domu.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk