Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_01
Reklama

"Mamo, tato baw się ze mną"

Email Drukuj

 

Takie hasło przyświecało inspirującym warsztatom tanecznym, zorganizowanym przez Ośrodek Kultury w Strumieniu w minioną środę...

 

W sali lustrzanej MGOK dzieci z sekcji rytmicznej "BALECIK" i ich Rodzice próbowali swoich sił na parkiecie, tańcząc radosną cha-chę oraz wspólny integrujący taniec, łączący pokolenia, a także biorąc udział w konkursach i niespodziankach. Nie zabrakło tanecznych akcentów: czapek, strojów, kapeluszy, kotylionów, balonów. A wszystko to z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca.

Warsztaty były okazją nie tylko do nauki tańca, ale także inspiracją do wspólnej zabawy dzieci z Rodzicami. Imprezie towarzyszyła wystawa pt. "W gromadzie ruch...ruch...", która prezentowała dorobek tancerzy, skupionych wokół MGOK na przestrzeni kilkunastu lat. Warsztaty przygotowała i prowadziła Nina Cofała.

Rodziców oraz wszystkich chętnych do wspólnej nauki tańca zapraszamy już 8 maja br. o godz.17.00 do sali lustrzanej MGOK na cykliczne spotkania pt. "TAŃCZ Z NAMI"
Telefon kontaktowy: (33) 8570 174

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk