Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • Slajd_02
Reklama

8lwt - fotoreportaż

Email Drukuj

 

W sobotni wieczór 14 kwietnia, kilka minut przed siódmą, na uliczkach Strumienia pojawiły się grupki młodych ludzi, które zmierzały w jednym kierunku – do gimnazjum w Strumieniu...

 

Wszyscy szanujący się fani mocnych brzmień wiedzieli, że ten wieczór to ich święto: na scenie auli gimnazjum stały już majestatycznie bębny, w statywach nastrojone gitary, z głośników sączyły się „ciężkie tematy”, był lekki półmrok, słychać było ożywione rozmowy naprawdę sporej grupy ludzi...

Rozpoczęło się klimatycznym intro, po którym na scenę weszli muzycy 8 Lat w Tybecie, kultowej strumieńskiej, mocno rockowej kapeli. Od pierwszych chwil zabrali się do pracy - szybko rozbujali publiczność, której część bawiła się siedząc, część stojąc, a część skacząc, przy czym z minuty na minutę zdecydowanie przybywało właśnie tej skaczącej. Po prostu nie można się było oprzeć. Sekcja rytmiczna pulsowała jak należy, gitary robiły bardzo przyjemne „dżyt, dżyt” i co najważniejsze, wokalista razem z gitarzystami śpiewali i krzyczeli bardzo niebanalne teksty. Siłą 8LWT poza sprawnością instrumentalną, jest bowiem warstwa wokalna, to coś, co odróżnia ten zespół od innych. Treści, zarówno wokalne jak i instrumentalne, zespół przekazuje w sposób prosty, energiczny i bezpretensjonalny, bez zadęcia i patosu.

Podsumowując: kapela mocno rockowa, mocno rockowa, bardzo kulturalna publiczność i w ogóle „mocna” impreza.

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk