Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • Slajd_03
Reklama

"Wystawa na 102"

Email Drukuj

 

Tyle obrazów mieści ekspozycja Grupy Plastycznej „RELACJE” z Sosnowca. Wernisaż wystawy malarstwa tej grupy odbył się 12 kwietnia 2012r. w galerii Pod Ratuszem Urzędu Miejskiego w Strumieniu. To ważne wydarzenie artystyczne swoją obecnością podkreśliła Burmistrz Miasta Strumienia – mgr Anna Grygierek...

 

Wśród gości nie zabrakło członków Amatorskiej Grupy Twórczej - "Strumień" wraz z Jej przewodniczącą – Marią Michalczyk. Wernisaż był okazją nie tylko do obejrzenia wystawy, ale także do zacieśnienia kontaktów pomiędzy Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Strumieniu, władzami miasta, a Grupą "RELACJE". Wśród eksponowanych obrazów znalazły się także najpiękniejsze zakątki Strumienia. Wystawę można oglądać do 10 maja

Zaprasza Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk