Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • slajd_04
Reklama

Wspólne kibicowanie - podsumowanie

Email Drukuj

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu oraz Ludowy Klub Sportowy Wisła Strumień dziękują wszystkim kibicom za udział oraz doping podczas rozgrywek Mistrzostw Europy...

 

 

Jako organizatorzy chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania naszej lokalnej strefy kibica. Dzięki temu jako jedni z nielicznych mogliśmy w znakomitym gronie na dużym ekranie zobaczyć wszystkie rozgrywki ME. Dziękujemy za gorący doping oraz emocje jakie towarzyszyły nam podczas spotkań w strumieńskim parku.

Szczególne podziękowanie dla Romana Węglorza oraz firmy Romex, Ewy Nowak-Bazgier i Tadeusza Mikołajczyka oraz pubu Under, LKS-u Wisła Strumień, Bronisława Świeżego oraz Gminnego Ośrodka Kultury z Chybia.

 

Wielkie dzięki :)

Załoga MGOK

Przeżyjmy to jeszcze raz, zapraszamy do fotogalerii!

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk