Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_01
Reklama

III Spotkanie Motocykli Zabytkowych - fotoreportaż

Email Drukuj

W niedzielę 8 lipca w strumieńskim parku po raz kolejny odbyło się Spotkanie Motocykli Zabytkowych. Niedzielne popołudnie upłynęło pod znakiem zabytkowej atmosfery oraz zapachu naftaliny. Wśród sześćdziesięciu motocykli najstarszym okazał się Zundapp KS 750 z 1943 roku Andrzeja Wojtasa...

 

Uczestnicy imprezy jednogłośnie wybrali BMW R26 z 1957 roku Ryszarda Siedlińskiego jako motocykl spotkania. Najdłuższą trasę wśród zgłoszonych uczestników przebył Przemysław Król, który na WSK 175 pokonał 60 km, aby przybyć do strumieńskiego parku. Na wszystkich uczestników oprócz posiłku, czekały pamiątkowe dyplomy i chusty oraz ryk  silnikówi zapach spalin.

Zapraszamy do fotogalerii.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk