Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_01
Reklama

Wakacyjne warsztaty w parku - fotoreportaż

Email Drukuj

Od 11 do 13 lipca w parku miejskim odbyły się warsztaty plastyczne dla najmłodszych.

W ciągu trzech dni uczestnicy warsztatów bawili się w rzeźbiarzy, poznawali tajniki grafiki oraz przywracali życie zużytym przedmiotom. Warsztaty rzeźbiarskie, graficzne oraz ekologiczne prowadziła Anna Haka...

Oprócz warsztatów plastycznych młodzi ludzie przeżyli teatralną przygodę pod okiem Edyty Zachurzok. W ciągu kilku spotkań młodzi aktorzy wykonywali szereg ćwiczeń oraz zabaw przygotowując się do finałowego dnia zajęć jakim był spektakl teatralny. Kolorowe kostki, walizki, zajęcia ruchowe, podstawy sztuki żonglowania oraz zajęcia aktorskie to tylko część z przeprowadzonych warsztatów. Spektakl odbył się 20 lipca, w strumieńskim parku, na specjalnie przygotowanej scenie. Po spektaklu młodzi aktorzy stali się reżyserami i uczyli publiczność teatralnego fachu.

 

Zapraszamy do fotogalerii.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk