Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_02
Reklama

Bam Bam Prodżekt

Email Drukuj

W niedzielę 26 maja bębniarki i bębniarze ze Strumienia, Bąkowa i Zabłocia działający w strumieńskim MGOKu oraz podległych mu świetlicach przeżyli całkiem ciekawą muzyczną przygodę...

 

 

Do Ośrodka Kultury zgłosiła się firma INTERSPORT z prośbą o oprawę muzyczną biegu, w którym uczestniczyło kilka tysięcy sportowców, a którego trasa przebiegała w ścisłym centrum Krakowa. Piętnastoosobowa grupa zagrała więc pod Bramą Floriańską, Mostem Grunwaldzkim oraz na dużej scenie rynku pod samym krakowskim ratuszem, gdzie w programie występowała aż trzykrotnie. I tak publiczność z całego świata miała okazję usłyszeć co nieco o Strumieniu i jego okolicach tętniących energicznymi rytmami. Podsumowując: niedzielne spotkanie to świetna zabawa, wielka dawka strumieńskiej energii przekazana jednej ze stolic światowej kultury i zachwyt na twarzach wielonarodowej publiczności. Gratulacje dla młodych bębniarek i bębniarzy należących do BAM BAM PRODŻEKT.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


Damsoft Wędkarstwo-śląsk