Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • Slajd_02
Reklama

"Czarodziejski poranek"

Email Drukuj

14 lipca w Gminnym Centrum Integracji Wsi w Pruchnej odbył się zorganizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu "Czarodziejski poranek" dla dzieci...

 

 

Impreza rozpoczęła się występem iluzjonisty, który swoimi sztuczkami oczarował najmłodszych. Następnie, na placu przed budynkiem, mogli oni spróbować swoich sił w puszczaniu olbrzymich baniek mydlanych, własnoręcznie wyczarować balonikowe zwierzątko czy pomalować swoja buzię w niecodzienny wzór. Nie zabrakło również pysznych ciast, lodów i słodkich gofrów. Animuszu wszystkim dodawał akompaniament grupy bębniarskiej zachęcającej do zabawy.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk