Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_06
  • slajd_05
Reklama

Wakacyjne wycieczki

Email Drukuj

10 i 11 lipca setka dzieci i młodzieży ze świetlic środowiskowych i z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu wyruszyła na pierwszą z trzech bezpłatnych wycieczek organizowanych w ramach projektu "Od A do Z poznajemy Śląsk Cieszyński" własnego regionu...

 

 

Na pierwszej z nich uczestnicy zwiedzili Muzeum G. Morcinka w Skoczowie, odwiedzili dom w którym mieszkał i jego pomnik. Z kolei w "Chacie na Szańcach" w Koniakowie wysłuchali gawędy Tadeusza Ruckiego na temat tamtejszych obyczajów, a na zakończenie poznali bliżej kompleks Zagroń w Istebnej, w którym przez dwie godziny odpoczywali w Parku Wodnym Olza. Był też smaczny posiłek i dużo dobrej zabawy.
Celem projektu jest bliższe poznanie historii, kultury i tradycji.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


Damsoft Wędkarstwo-śląsk