Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_06
Reklama

Rajd Bielany - relacja fotograficzna

Email Drukuj

17 sierpnia, w godzinach popołudniowych na Rynku w Strumieniu zatrzymali się uczestnicy XIII Rajdu Bielany. Przez ponad godzinę można było podziwiać 58 zabytkowych pojazdów, a ich właściciele z chęcią opowiadali o swoich maszynach i pozwalali robić zdjęcia na ich tle, a nawet zajrzeć pod maskę...

 

 

 

Trzyosobowa komisja złożona z mieszkańców Strumienia w składzie: Bronisław Świeży, Leszek Strządała i Dominika Czajka mieli nie lada problem, wybierając jeden pojazd, który otrzymał Puchar Burmistrza Strumienia. Nagroda trafiła w ręce pana Ludwika Sordyla - właściciela samochodu MG wyprodukowanego w roku 1950 w Kętach oznaczonego numerem 21. Rajdu Bielany. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk