Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_05
  • slajd_04
Reklama

Wernisaż wystawy "Obserwacje"

Email Drukuj

Fotoreportaż autorstwa Dawida Janika z wernisażu wystawy pt.”Obserwacje”  której autorami są członkowie grupy fotograficznej C41 prowadzonej przez Mariusza Gruszkę...

Wystawę można oglądać  w sali 23 Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu przy ulicy Młyńskiej 14, w godzinach otwarcia emgoku.
Jeżeli masz ochotę na udział w spotkaniach/warsztatach grupy C41, zapraszamy w każdy poniedziałek w godzinach od 17:00 do 19:00, sala nr 23.

Na wystawie możemy zobaczyć prace następujących członków grupy C41

Daria Dolniak (14 lat) – zestaw „Portrety”

Daria prezentuje portrety znajomych wykonane z wykorzystaniem światła zastanego. Jej skromność i ciepłe usposobienie powoduje, że modele chętnie i z zaufaniem oddają się próbą ich sportretowania.

 

Paulina Francuz (13 lat) – zestaw „Pejzaże”

Zdjęcia pokazują, że ta młoda adeptka fotografii potrafi się zatrzymać i wykonać zdjęcia w miejscach na pozór zwykłych, a jednak opowiadających jakąś historię.

 

Dominika Czajka (22 lata) – zestaw „Wiatr we włosach”

Fotografie z pogranicza portretu i fashion, poddane obróbce cyfrowej to domena młodej, kreatywnej członkini grupy C41.

 

Inga Gruszka (10 lat) – zestaw „Spacer z Nadią”

Inga postanowiła zrealizować krótki dokument o przyjaciółce z klasy. Spacerując ulicami Strumienia rejestrowała zaplanowany materiał. Zdjęcia oddają zarazem charakter jej przyjaciółki Nadii, jak i ukazują relacje między nimi.

 

Patrycja Stanek (15 lat) – zestaw „smartphonografia”

Patrycja udowodniła, że do wykonania bardzo dobrych w treści fotografii nie potrzebuje wysokiej klasy sprzętu fotograficznego. Jej fotografie wykonane telefonem, chociaż mają małą liczbę pikseli pozytywnie porażają kompozycją i treścią.

 

Kordian Nowak (22 lata) – zestaw „Autoportret”

Seria autoportretów Kordiana ukazuje nam z jak bardzo kreatywnym człowiekiem mamy do czynienia, i jak świetnie potrafi skorzystać z techniki fotografii.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk