Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_04
Reklama

8 lat w Tybecie w konkursie Nasze Miasto Gra

Email Drukuj

8 lat w Tybecie jako jeden z 7 zespołów z całej Polski został zakwalifikowany do trzeciego etapu konkursu Nasze Miasto Gra...

 

 

W pierwszym etapie konkursu, który odbył się w czerwcu, zespół zwyciężył regionalne głosowanie internautów. W drugim etapie najlepsze śląskie zespoły rywalizowały na scenie katowickiego Mega Clubu. Tam 8 lat w Tybecie awansowało do kolejnego etapu dzięki głosom zgromadzonej na koncercie publiczności.

W 3. etapie konkursu udział biorą po dwa zespoły z regionów: Katowickiego,Gdańskiego, Łódzkiego i jeden z Poznańskiego. Etap ten rozpoczął się w czwartek 4-go września i będzie polega na głosowaniu internautów za pośrednictwem strony naszemiasto.pl i serwisu facebook.

Głosować i obserwować aktualne wyniki można tutaj:
http://poznan.naszemiasto.pl/plebiscyt/nasze-miasto-gra-wielki-final,19731,t,id.html

8 lat w Tybecie utworzyło również na swoim profilu facebook specjalne wydarzenie, gdzie gromadzi swoich sympatyków i przyjaciół i umieszcza na bieżąco aktualne informacje na temat konkursu.

Zespoły walczą w konkursie o udział w rockowym festiwalu Luxfest, który odbędzie się w dniach 27-28 września na hali Arena w Poznaniu.

----

Klip promujący akcję:
https://www.youtube.com/watch?v=XUlB2ietdsg

Wywiad z Dominikiem Witoszkiem - wokalistą 8 lat w Tybecie - po drugim etapie konkursu:
https://www.youtube.com/watch?v=ontOuJfUXEk

Oficjalny klip zespoły do utworu "Ten Czas":
https://www.youtube.com/watch?v=Mr0vhE0-GCs

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk