Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • Slajd_03
Reklama

Otwarcie boiska w Drogomyślu

Email Drukuj

Gmina Strumień pozyskała środki w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na budowę boiska z trawą syntetyczną  przy Zespole Szkół w Drogomyślu. W skład płyty wchodzą: boisko do piłki ręcznej i nożnej oraz dwa boiska do siatkówki i koszykówki. W w projekcie uwzględniono bieżnię o długości 30 metrów do skoku w dal wraz z zeskocznią oraz bieżnię prostą. Inwestycja dofinansowana została z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007- 2013...

Na otwarcie boiska zapraszamy 27 marca 2015 r .o godz. 13.00. Boisko uzupełni kompleks sportowo-rekreacyjny, który znajduje się przy szkole. Z wykorzystaniem środków europejskich została zmodernizowana sala gimnastyczna, powstała świetlica oraz miasteczko ruchu drogowego.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
+1 #1 jo 2015-03-25 23:14
Na wsiach robią a w strumieniu jak było trzeba zrobić na trenigowym kompleks to Mleczko najwięcej miał do powiedzenia ! Burmistrzowa weź się do roboty !!
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk