Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • slajd_04
Reklama

Medale za wychowanie

Email Drukuj

Srebrnym Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju uhonorowano podczas wczorajszej sesji państwa Elżbietę i Henryka Rygiel ze Zbytkowa. Odznaczenia przyznane przez Ministra Obrony Narodowej wręczyli podpułkownik Andrzej Rajczyk i major Ryszard Warchocki...

Srebrny medal zostaje nadany rodzicom, których co najmniej trzech synów odbyło zasadniczą służbę wojskową. U państwa Ryglów wojskowe tradycje przeniosły się z ojca na synów. Pan Henryk w wojsku spędził 27 miesięcy i skończył szkołę podoficerską. Synowie: Grzegorz, Roman i Dariusz także szkolili żołnierskie umiejętności. Do wojska nawet chciała iść córka, ale jej to wybiliśmy z głowy. A jej by się tam podobało. – mówi pani Elżbieta.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk