Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • slajd_06
Reklama

Trwa remont ul. Podwale

Email Drukuj

Już niebawem ulica Podwale zyska zupełnie nową odsłonę. Droga zostanie gruntowanie przebudowana. Uporządkowana zostanie kanalizacja deszczowa...

 

Gruntowny remont ul. Podwale ruszył. Droga należąca do powiatu cieszyńskiego po wielu staraniach gminy Strumień zostanie zmodernizowana. W ramach prac wykonany zostanie remont ulicy na całej długości od krawędzi ul. Pawłowickiej do ul. Londzina. Wymieniona zostanie nawierzchnia asfaltowa. Z kolei w rejonie skrzyżowania z ul. Pawłowicką zostanie ułożona kostka betonowa. W inwestycje włączyła się również nasza gmina. Z gminnego budżetu wykonana została kanalizacja deszczowa i odwodnienie drogi. Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą remont zostanie zakończony w listopadzie. Remont uzupełni wcześniejsze zadania wykonane przez gminę Strumień – wybudowany parking i wykonane oświetlenie.

 

Źródło (tekst i foto): www.strumien.pl

 


Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk