Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_04
Reklama

Obchody 11 listopada

Email Drukuj

Przewodniczący Rady Miejskiej i Burmistrz Strumienia

zapraszają na obchody

Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

11 listopada 2015 r...

 


w programie:

8.oo - msza św. ekumeniczna za Ojczyznę w Sanktuarium Świętej Barbary w Strumieniu

9.15 - uroczysty przemarsz z orkiestrą dętą (zbiórka przed Urzędem Miejskim) i złożenie kwiatów pod pomnikiem Ofiarom Hitleryzmu w parku oraz tablicą upamiętniającą wydarzenia związane z I powstaniem śląskim na budynku Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Strumieniu przy ulicy 1 Maja 20

10.oo - Uroczysta sesja Rady Miejskiej połączona z wręczeniem wyróżnień: „Zasłużony dla sołectwa/ miasta”, „Zasłużony dla Gminy Strumień” w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury i Rekreacji w Strumieniu przy ul. Młyńskiej 14.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk