Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_01
Reklama

Mikołaj odwiedzi gminę Strumień

Email Drukuj

Drogie dzieci na to spotkanie czekacie cały rok. Serdecznie zapraszamy 5  grudnia do  Hali Sportowej w Strumieniu na godz. 14.30. Mikołaj serdecznie zaprasza  wszystkie dzieci wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z naszej gminy...

Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą zmienne sportowe obuwie.
Impreza organizowana jest w ramach projektu edukacyjnego pn: „Czy impreza sportowo-rekreacyjna pn: SPORTOWY MIKOŁAJ aktywizuje środowisko lokalne” . Impreza finansowana jest z Gminnego Programu Profilaktyki.

Również 5 grudnia 2015 r. o godz. 17.00 w Hali Sportowej odbędzie się Mikołajkowy Amatorski Turniej Siatkówki. Zgłoszenia drużyn do 2 grudnia br. w hali lub pod numerem 668 184 655. Ilość drużyn ograniczona. Zapraszamy

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk