Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_04
Reklama

Wigilia Europejska w Strumieniu

Email Drukuj

To już tradycja, że przed Świętami Bożego Narodzenia Burmistrz Strumienia Anna Grygierek zaprasza do Strumienia przedstawicieli Gmin i instytucji partnerskich z Czech i Słowacji oraz zaprzyjaźnionych parlamentarzystów i radnych na Wigilię Europejską...

 

Stało się tak i w tym roku 15 grudnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się coroczne spotkanie zagranicznych partnerów gminy Strumień, które jest okazją do podsumowania współpracy, omówienia wspólnie zrealizowanych przedsięwzięć i rozmów o planach na przyszły rok.
Nie zabrakło podziękowań, życzeń i tradycyjnego dzielenia się opłatkiem. W świąteczny nastrój wprowadziły uczestników Wigilii Europejskiej solistki z chóru "Canzonetta", śpiewając najpiękniejsze polskie kolędy.

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk