Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_03
Reklama

8 LAT W TYBECIE "Król Popkultury Tour"

Email Drukuj

 

22 stycznia w Cieszynie na scenie Anielskiego Młynu rozpocznie się pierwsza regularna trasa koncertowa zespołu ze Strumienia 8 LAT W TYBECIE - "KRÓL POPKULTURY TOUR"...

 

Trasa ma na celu promocję dwóch singli, które już niedługo ujrzą światło dzienne. Nad sprawną realizacją materiału czuwa Leszek Biolik (producent muzyczny i muzyk Republika, Nowe Sytuacje, Wilki).

Zespół: https://www.facebook.com/8latwtybecie
Linki do utworów:
https://www.youtube.com/watch?v=k332OaoODfg
https://www.youtube.com/watch?v=Mr0vhE0-GCs

Zwycięzcy ogólnopolskiego plebiscytu Nasze Miasto Gra i uczestnicy Festiwalu LUXFEST 2014 w Poznaniu. Zwycięzcy regionalnych eliminacji Jarocin Rytmy Młodych 2015, a także zdobywcy licznych nagród i wyróżnień m.in. dla autora tekstów Dominika Witoszka. 

Krzysztof Skiba o 8lwt: "To co zobaczyłem, to jest wszystko czego oczekuję od rocka. Czad, energia, przesłanie i bardzo dobre teksty. Wreszcie w rocku o coś chodzi".


W 2013 roku wydali debiutancką EPkę "Na zesłaniu", która składała się 6 utworów o łącznej długości ponad 35 minut. Tytułowy utwór można było jeszcze przed premierą albumu usłyszeć kilkakrotnie na antenie Radiowej Trójki, został także odnotowany w listach przebojów mniejszych, niezależnych rozgłośni radiowych zajmując czołowe pozycje.

Sami o sobie: Jesteśmy młodymi, ale świadomymi naszego otoczenia muzykami. Tematyka i metaforyka naszej twórczości utrzymana jest głównie w przeplatających i przenikających się wzajemnie problematykach sfery wojennej i miłosnej. Są to tematy aktualne w każdym miejscu i w każdym czasie, dlatego na tych polach - zawierających szeroką i uniwersalną symbolikę - staramy się przekazywać wszystko, co mamy do powiedzenia nie robiąc tego jednak wprost, ale zostawiając słuchaczom przestrzeń do własnego zrozumienia i interpretacji w odniesieniu do własnych doświadczeń, które dla każdego są odmienne.

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk