Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • slajd_05
Reklama

Modernizacja placów zabaw

Email Drukuj

 

Place zabaw w gminie Strumień przeszły remonty. Urządzenia do zabawy, które były w złym stanie zostały wymienione. Teraz są przygotowane do zabaw na świeżym powietrzu...

 

 

W każdej miejscowości gminy Strumień najmłodsi mogą korzystać z placów zabaw. – To cieszy, że ta infrastruktura jest wykorzystywana. Po ostatnim sezonie letnim została przeprowadzona kontrola placów zabaw. Kilka z urządzeń została zakwalifikowanych do wymiany, niektóre zostały poddane konserwacji. Uzupełniliśmy również infrastrukturę placów zabaw – mówi Anna Grygierek, Burmistrz Strumienia.

Zakupiono dodatkowe huśtawki, urządzenia do wspinania, zjeżdżalnie, wymieniono ogrodzenie, zadbano również o infrastrukturę uzupełniającą urządzenia do zabawy. W sumie w całej gminie na modernizację placów zabaw wydano prawie 64 tys. zł.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk