Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_06
Reklama

Szkoła w Zabłociu wypięknieje

Email Drukuj

 

Termomodernizację przejdzie budynek szkoły w Zabłociu. Prace przy realizacji tej inwestycji ruszą jeszcze w tym roku...

 

Szkoła w Zabłociu wypięknieje. Jeszcze w tym roku zostanie przeprowadzona termomodernizacja budynku Szkoły w Zabłociu. Inwestycja obejmuje docieplenie ścian zewnętrznych, stropów wymianę instalacji centralnego ogrzewania częściową wymianę instalacji i nową elewację budynku.
Staramy się uzyskać zewnętrzne dofinansowanie na ten cel, dlatego też złożyliśmy wniosek do Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, mamy nadzieję na pozyskanie dofinansowania, który zmniejszy udział środków własnych gminy – mówi Anna Grygierek, Burmistrz Strumienia.

Inwestycja będzie realizowana w bieżącym i kolejnym roku. Wykonawca został wybrany drogą przetargu spośród 18 oferentów. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma NORM-HAUS Usługi Inwestycyjne Janusz Jelonek.

Jest to kolejny etap prac związanych z modernizacją tej szkoły. Wcześniej został wykonany remont dachu i odwodnienie budynku.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk