Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_03
Reklama

Wędkarz utonął w Wiśle

Email Drukuj

Policjanci ze Strumienia wyjaśniają okoliczności śmierci 39-letniego wędkarza. Dzisiaj przed południem jego ciało znaleziono w Wiśle. To już kolejne w tym roku tragiczne zdarzenie nad wodą...

39-letni wędkarz w piątek przyjechał na weekend do miejscowości Strumień, gdzie w Wiśle łowił ryby. Miał wrócić w niedziele. Dziś rano matka, zaniepokojona faktem, że 39-latek nie wrócił wczoraj do domu, postanowiła go odszukać. Znała miejsce łowiska, gdzie miał przebywać jej syn, więc pojechała nad rzekę do Strumienia w rejonie ulicy Brodeckiego. Tam przed południem natrafiła na ciało swojego syna. Znajdowało się w wodzie, niedaleko brzegu. Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe. Podczas akcji strażacy wyciągnęli z wody ciało mężczyzny. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. Na miejscu nadal trwają policyjne oględziny. Teraz policjanci ze Strumienia ustalają okoliczności śmierci mężczyzny.

Żródło: www.cieszyn.slaska.policja.gov.pl

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk