Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • Slajd_03
Reklama

Nocny turniej szachowy - wyniki i fotoreportaż

Email Drukuj

W nocy z piątku na sobotę w sali widowiskowej strumieńskiego MGOKu rozegrany został VIII Nocny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Strumienia. Uroczystego otwarcia dokonali Burmistrz Strumienia Anna Grygierek oraz kierownik turnieju Jan Jałowiczor...

 

Do całonocnych rozgrywek stanęło 54 szachistek i szachistów z Polski oraz Czech, którzy od 20:30 w piątek do 7:30 w sobotę rozegrali dziesięć rund.

Ostatecznie na pierwszym miejscu uplasował się Vojtech Zwardon reprezentujący klub Beskydska Sachowa Skola z.s. FrydekMistek (9 pkt), wyprzedzając Piotra Piesika (8 pkt) z UKS Hetman Częstochowa oraz Piotra Muchę (8 pkt) z KSz Hetman Katowice. Strumień reprezentowało sześcioro zawodników - Mariusz Ochodek, Leszek Czaja, Władysław Czylok, Michał Gandor, Roman Ochodek oraz Aleksandra Czaja.

Tradycyjnie po zakończeniu pierwszej części turnieju rozegrano finałowy pojedynek pomiędzy zawodnikiem reprezentującym Miasto Petřvald Jaroslavem Cempelem, a zawodnikiem z Gminy Strumień Mariuszem Ochodkiem. Mecz zakończył się zwycięstwem Mariusza Ochodka (2-1) i tym samym Puchar powrócił do Strumienia.

Komplet wyników dostępny na stronie:
http://chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1245/results.html?l=pl&tb=10_

Niezależny Portal Informacyjny strumien.com jest od samego początku patronem medialnym turnieju.

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk