Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • slajd_04
  • slajd_06
Reklama

Już jutro finał XVI Ogólnopolskiego Konkursu Sztuki Nieprofesjonalnej

Email Drukuj

18 listopada o godz. 17.00 w sali widowiskowej emgok-u odbędzie się finał XVI Ogólnopolskiego Konkursu Sztuki Nieprofesjonalnej im. Emilii Michalskiej. Podczas uroczystej gali  nastąpi ogłoszenie wyników i otwarta zostanie wystawa pokonkursowa...

 

W tym roku motto konkursu brzmiało: „Któż barwami wymaluje miłość, którą serce czuje, by pokazać obraz światu pełen słońca i szkarłatu”.
Wystawę pokonkursową można będzie zwiedzać od 18.11.-30.12.2016r. w godz. 8.00-16.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Młyńska 14. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk