Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • slajd_05
Reklama

Szkoła w Bąkowie wypięknieje

Email Drukuj

 

Umowa już podpisana. Plac budowy przekazany. Rusza termomodernizacja budynku Szkoły w Bąkowie...

 

Docieplenie ścian zewnętrznych, stropów, wykonanie instalacji odgromowej, przebudowa instalacji centralnego ogrzewania, przebudowa układu kotłowni, montaż pomp ciepła i przebudowa instalacji elektrycznej – to zakres prac, które zostaną wykonane w Bąkowie. Cały budynek zamiast obecnej szarości będzie przyjazny i kolorowy.

Jeszcze w zeszłym roku został rozstrzygnięty przetarg na termomodernizację budynku szkoły w Bąkowie. –  Koszt całej termomodernizacji to prawie milion złotych, zadanie musi być zakończone do końca 2017. Tym samym budynek szkoły zyska nowy wygląd i będzie bardziej przyjazny dla środowiska – mówi Anna Grygierek, Burmistrz Strumienia.

To kolejna szkoła która zyska zupełnie nowy wizerunek, po termomodernizacji budynku gimnazjum w strumieniu i trwającej termomodernizacja w Zabłociu będzie to kolejny budynek szkoły, który przejdzie metamorfozę.

Gmina na realizację termomodernizacji budynku szkoły w Bąkowie ubiega się o dofinansowanie inwestycji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

 

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk