Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_06
Reklama

Koncert projektu Nona w Strumieniu

Email Drukuj

 

Stowarzyszenie Form Artystycznych SFART zaprasza na koncert projektu Nona, który odbędzie się 24 lutego o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu.

Projekt tworzą: Justyna Lewandowska (wokal), Jakub Krzysiek ( gitara elektryczna), Maciej Słonina ( instrumenty perkusyjne). Nona to połączenie akustycznych i avany-popowych brzmień. Zespół stawia na polskie teksty i uzyskiwanie przestrzeni dźwięku, w której każdy odnajdzie ciepło.

24 lutego 2017, godzina 18:00,
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
wstęp wolny

Koncert odbywa się w ramach promocji projektu crowdfundingowego zespołu Nona w portalu polakpotrafi.pl. Celem akcji jest zebranie 3000 złotych potrzebnych do realizacji nagrań i wydania debiutanckiej płyty Nony. Każdy może zostać współtwórcą albumu dokładając się do jego powstania. W zamian za pomoc przewidziane są atrakcyjne nagrody. Projekt potrwa do niedzieli 26-go lutego 2017.

Szczegóły akcji pod adresem:
https://polakpotrafi.pl/projekt/plyta-nona

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk