Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_05
Reklama

„Klasa ze Snów”

Email Drukuj

 

Drodzy Państwo!
Prosimy Was znów o wsparcie naszej gimnazjalnej twórczości - Zagłosujcie na NAS! Wesprzyjcie głosowanie w Waszej społeczności...

 

 

Aby zagłosować na nasz gimnazjalny film „Pracownia tajemnic”, należy kliknąć przycisk „Lubię to” i pozostawić jeden komentarz pod Naszym filmem o treści „Lubię to”. Ważne są obie te czynności - tylko takie głosy będą zliczane w ogólnym rankingu.

Zobacz! Polub! Komentuj! Zagłosuj na Nas! Zachęcamy serdecznie!

Ujrzysz bohaterów naszych ulubionych lektur na lekcji w nowoczesnej klasie ze snów!

https://www.facebook.com/klasazesnow/videos/vb.528838797275619/819582228201273/?type=2&theater

Spośród nadesłanych prac filmowych Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego „Klasa ze Snów” nasza praca konkursowa uzyskała wysoką ocenę Komisji Konkursowej i znalazła się w gronie 30 najlepszych prac poddanych głosowaniu publiczności!

Głosowanie trwa tylko do 14 maja 2017 na portalu społecznościowym konkursu: https://www.facebook.com/klasazesnow/ (tam zakładka „Filmy”) lub przez link w zwiastunie szkolnego artykułu "Polub! Komentuj! Głosuj!" na www.gimnazjum.strumien.pl

Pozdrawiamy serdecznie,

Klaudia Chrapek i „Zaczytani” filmowcy z 3A
Gimnazjum w Strumieniu

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk