Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_03
Reklama

42 tysiące dla Fundacji Drachma

Email Drukuj

Tłumy widzów wypełniły Teatr Polski w Bielsku –Białej podczas spektaklu charytatywnego Lady Robin Hood. W przedstawieniu, którego pomysłodawcą jest poseł UE Małgorzata Handzlik, grali nie tylko politycy i samorządowcy, ale również biznesmeni. W niedzielę spektakl zagrano dwa razy. W sumie zebrano ponad 42 tys. zł. Pieniądze trafią do Fundacji Drachma z Bielska –Białej, która zakupi sprzęt dla osób niepełnosprawnych...
Impreza organizowana jest już po raz czwarty. Co roku przedstawiana jest inna bajka, a występ cieszy się dużym zainteresowaniem. Burmistrz Anna Grygierek bierze udział w spektaklu już trzeci raz. W tym roku grała postać matki Denisa.
Cieszę się że miałam okazję po raz kolejny wziąć udział w tak szczytnej i ciekawej inicjatywie. – mówi Burmistrz Anna Grygierek

W bajce również z powiatu cieszyńskiego wzięły udział Burmistrz Skoczowa Janina Żagan i radna powiatowa Beata Macura.

Duże zainteresowanie akcja sprawiło, że bajka będzie wystawiona raz jeszcze – 22 stycznia 2012 o g. 17:00. Bilety do nabycia w kasie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk