Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_02
Reklama

Rusza basen w Strumieniu

Email Drukuj

Już od 3 czerwca rusza sezon na basenie kąpielowym w Strumieniu. Do dyspozycji są dwa baseny- brodzik dla dzieci i rekreacyjny basen dla dorosłych...

Prócz tego można skorzystać z kortów tenisowych i placu zabaw. Zapraszamy do korzystania z oferty Miejskiego Centrum Kultury i Rekreacji w Strumieniu.
W wakacje gmina Strumień serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty Miejskiego Centrum Kultury i Rekreacji w Strumieniu. Od 3 czerwca rusza basen, który czynny będzie codziennie, aż do 3 września. - Zachęcam do korzystania z basenu całymi rodzinami – specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy ofertę biletów rodzinnych i ulgowych. Młodzież i dzieci z gminy Strumień w każdy wtorek płacą za wejście na basen symboliczną złotówkę.  Życzę Państwu dobrego,  słonecznego wypoczynku wykorzystując bazę rekreacyjną gminy Strumień – dodaje Anna Grygierek.
Na miejscu można również skorzystać z wypożyczalni leżaków i parasoli. Prócz basenu można jeszcze skorzystać z kortów i ścianki do squasha, nieopodal mieści się też plac zabaw. Od lipca cyklicznie odbywać się będą bezpłatne zajęcia na basenie: aquaaerobic, waterpolo oraz rozgrywki grupowe.
W ubiegłym roku rekordowe odwiedziny basenu miały miejsce 28 sierpnia, basen odwiedziło wtedy 2 218 osób. Średnia temperatura wody w sezonie 2016 wyniosła 21,3 stopni Celsjusza, z kolei powietrza – 22.8 stopni.


Serdecznie zapraszamy.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk