Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • Slajd_01
Reklama

Francja coraz bliżej…

Email Drukuj

W miniony weekend delegacja ze Strumienia udała się do francuskiego Saint Martin la Plaine w celu omówienia szczegółów współpracy w roku 2018...

Kilka dni spędzonych w malowniczym miasteczku wystarczyło, aby przedstawiciele obu krajów nabrali jeszcze większego przekonania, że wspólne działania na niwie kulturalnej przyniosą pozytywne efekty. W maju przyszłego roku, w ramach projektu „Podzielamy wartości europejskie", do Francji zawita Zespół Regionalny „Strumień”, ukazując kulturę, historię i przynależność obywatelską do Polski. Te same wartości, ale w odniesieniu do swoich krajów, będą przekazywali mieszkańcy Saint Martin i niemieckiego miasteczka Igenstorf. Do realizacji celów projektowych dojdzie podczas dwudniowego festiwalu i koncertów w kolejnych francuskich miasteczkach - Rive de Gier, Saint Etienne, Vernason.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk