Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_05
Reklama

Zespół Strumień nagrywa płytę

Email Drukuj

Zespół Regionalny „Strumień jest już po nagraniu utworów na pierwszą w ich blisko 10-letniej karierze płytę. Na krążku znajdzie się pięć pieśniczek charakterystycznych dla regionu Śląska Cieszyńskiego wykonanych w dwugłosie z towarzyszeniem akompaniamentu...

 

Nagranie materiału przez Gitarek Studio Arek Wiech poszło bardzo sprawnie, co tylko potwierdza wysoki poziom śpiewania naszego zespołu. Warto wspomnieć, że w realizację płyty zaangażowali się najlepsi na tym terenie – Dagmara i Mariusz Gruszkowie oraz Sonia Nowok. Szczegóły wkrótce.
Nagranie płyty i szereg innych wydarzeń dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk