Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
Reklama

Koncerty, spotkania edukacyjne, płyta! Dzieje się!

Email Drukuj

Trwa realizacja projektu Zespołu Regionalnego STRUMIEŃ. Członkowie odwiedzają szkoły i przedszkola, organizując spotkania z edukacji regionalnej – prezentują strój, śpiewają pieśniczki, opowiadają o zwyczajach...

W najbliższą środę dają koncert w Drogomyślu dla Polskiego Związku Emerytów i Rencistów. W tym samym czasie tworzy się płyta i ulotka, która powędruje do odbiorców projektu i będzie wspaniałą kontynuacją edukacji regionalnej realizowanej przez zespół.

Okładkę płyty zaprojektowała Sonia Nowok – artystka ze Strumienia, absolwentka Liceum Plastycznego im. Antoniego Kenara w Zakopanem, studentka Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, zawodowo związana z firmą JanosikArt Grzegorz Michałek.  Zdjęcia oraz skład okładki płyty i ulotki  wykonało studioG Dagmara i Mariusz Gruszkowie. Nagrania dokonano w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu przez Gitarek Studio Arek Wiech ze Skoczowa.

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk