Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_04
Reklama

Regionalnie w przedszkolu

Email Drukuj

W ramach projektu „Pieśniczkami, tradycjami świat nasz mały odkrywamy” Zespół Regionalny Strumień 8 listopada zawitał do Przedszkola w Strumieniu...

 

 

Roześmiane buzie, nogi rwące się do tańca, usta do śpiewania, to obrazek który zaskoczył członków zespołu i pozwolił poprowadzić spotkanie w sposób bardzo autentyczny, energiczny i z radością w sercu. Ta wizyta była wymarzona, aby mówić o tradycji, prezentować ją i wciągać w nią najmłodszych mieszkańców gminy Strumień.
Spotkanie i cały projekt zostały dofinansowane z Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej. Partnerzy: Powiat Cieszyński, Bank Spółdzielczy Cieszyn, Bank Spółdzielczy Skoczów oraz gminy: Chybie, Goleszów, Hażlach, Istebna, Skoczów, Strumień, Ustroń, Wisła

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk