Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_02
Reklama

Miesiąc Kobiet w Strumieniu

Email Drukuj

Tradycyjnie już w marcu Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu (emgok) przygotowuje specjalną ofertę kulturalną pod hasłem Miesiąc Kobiet...

 

 

 

Patronem honorowym tego cyklu wydarzeń jest Burmistrz Strumienia Anna Grygierek. Pierwszymi w tym roku propozycjami emgok-u przewidzianymi dla Pań (i nie tylko) są dwa koncerty, które odbędą się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury przy ulicy Młyńskiej 14.

KONCERT MUZYKI FADO
w wykonaniu Kingi Rataj!
11 marca 2018 r. (niedziela)
godzina 18:00
Sala widowiskowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu przy ulicy Młyńskiej 14.
Kinga Rataj często powtarza, że śpiew był w Niej od zawsze, odkąd tylko pamięta, a inspiracji wokalnych i muzycznych szuka niemal w każdym gatunku. Jest jednym z najciekawszych odkryć wokalnych w Polsce ostatnich lat. Laureatka Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, Festiwalu Twórczości Marka Grechuty „Korowód” a także dwukrotnie zwyciężyła w legendarnym konkursie „Śpiewać każdy może” w krakowskiej Rotundzie.
Strona wydarzenia w serwisie facebook:
www.facebook.com/events/189887564931591

KONCERT MUZYKI ŻYDOWSKIEJ
w wykonaniu zespołu Anashim!
24 marca 2018 r. (sobota)
godzina 18:00
Sala widowiskowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu przy ulicy Młyńskiej 14.
„Anashim” – to po hebrajsku „ludzie”. ANASHIM to ludzie muzyki i teatru. Zespół odwołuje się do bogactwa rozmaitych nurtów muzyki żydowskiej – w ich odczuciu – tej najpiękniejszej, najbardziej inspirującej…Każda z pieśni to osobna opowieść ze swoją atmosferą i emocją opowiedziana spójnym językiem muzycznym i literackim. Teksty w większości zostały przetłumaczone z hebrajskiego, jidysz i ladino, by podkreślić nie tylko wartość muzyczną, ale również literacką utworów.
Strona wydarzenia w serwisie facebook:
https://www.facebook.com/events/1946049452279312/

wstęp na każde z wydarzeń: 20 zł

Bilety do nabycia w kasie emgok-u lub internetowo(www.emgok.pl/kontakt)
Na koncerty zapraszają Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu oraz Burmistrz Strumienia Anna Grygierek


Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk