Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_04
Reklama

Znamy gwiazdy Staromiejskiej Wiosny 2018

Email Drukuj

Staromiejska Wiosna, czyli święto Strumienia odbędzie się tradycyjnie w pierwszy weekend czerwca na strumieńskim rynku. 2-3 czerwca będziemy bawić się przy muzyce wykonywanej na żywo przez licznych artystów na dużej, plenerowej scenie w samym sercu Strumienia. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, prezentacji grup działających w strumieńskim emgok-u oraz wielu wydarzeń towarzyszących...

 

 

Zanim jednak przedstawimy szczegółowy plan imprezy, już teraz możemy ogłosić dwie największe gwiazdy, które wypełnią strumieński rynek po brzegi nie tylko cudowną, znaną i lubianą muzyką, ale i wspaniałą publicznością!

W pierwszy dzień naszego, wspólnego święta zagra dla nas legenda muzyki bigbitowej, zespół Czerwone Gitary! Wszyscy znamy takie hity jak "Nie zadzieraj nosa", "Kwiaty we włosach", "Dozwolone od lat 18", czy "Takie ładne oczy". W końcu będziemy mieli okazję usłyszeć je w oryginalnym wykonaniu, na żywo w Strumieniu!Szczegóły dotyczące koncertu Czerwonych Gitar znajdziesz między innymi w oficjalnym wydarzeniu w portalu facebook pod tym adresem: https://goo.gl/RUjsFD

W niedzielę zabawę zakończymy przy muzyce Igora Herbuta i zespołu LemON, który od kilku lat skutecznie udowadnia, że ambitna muzyka na wysokim poziomie może trafić na pierwsze miejsca list przebojów. Tak stało się chociażby z utworami ,,Napraw”, ,,Scarlett”, ,,Spójrz”, ,,Nice” i ,,Jutro”! LemON jest szczególnie popularny wśród młodych, dzięki czemu stał się internetowym fenomenem. Na samym Facebooku zespół zgromadził blisko 400 000 fanów. Łącznie klipy zespołu zostały wyświetlone ponad 50 000 000 razy!


Już teraz dołącz do wydarzenia koncertowego LemON w portalu facebook: https://goo.gl/xGwxcP

W tym roku Staromiejską Wiosnę czeka kilka znaczących zmian pod względem zagospodarowania terenu strumieńskiego rynku, które organizator wydarzenia, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu wprowadza z myślą o poprawie komfortu uczestników imprezy. Niezmiennie część rynku będzie zabezpieczona przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi wielkimi namiotami. Nie musimy więc z niepokojem śledzić długoterminowych prognoz pogody.

Szczegółowy program Staromiejskiej Wiosny na bieżąco będzie uzupełniany między innymi w wydarzeniu na portalu facebook, które można znaleźć pod tym adresem: https://goo.gl/eUCetY

Do zobaczenia w pierwszy weekend czerwca!

Zaprasza
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu


Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk