Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_04
Reklama

Po parysku w Strumieniu

Email Drukuj

Kaligrafie autorstwa Alexandre Grey będzie można zobaczyć już od 5 stycznia w Galerii Pod Ratuszem w Strumieniu. Paryżanin, w którego żyłach płynie polsko-jugosławiańska krew, będzie prezentował swoje prace w Strumieniu. Zapraszamy na wernisaż w czwartek o 18:00...

Miłość do sztuki zaszczepiona we krwi Alexandra przez rodziców – artystów zaprocentowała ukończeniem przez niego słynnej szkoły sztuki użytkowej ecole Boulle w Paryżu. Jego alternatywne centrum kultury stało się miejscem kreowania świata i przeprowadzania analizy aktualnego stanu sztuk. Grey jest autorem wielu własnych wystaw. Jego ekspozycje gościły w wielu muzeach Paryża.

Oprócz sztuki interesuje się astronomią, fizyką, przepłynął dwa razy Atlantyk i trzy lata mieszkał w Gujanie w baobabie.


Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk