Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_06
Reklama

Niebezpieczny skręt

Email Drukuj

W połowie 2010r wprowadzono na ulicy Londzina ruch jednokierunkowy (odcinek od Rynku do ul.Mostowej). Pozytywne aspekty tego rozwiązania to dodatkowe miejsca parkingowe w ścisłym centrum Strumienia i bardziej uporządkowany ruch pojazdów w obrębie Rynku...

Do redakcji docierają sygnały o niebezpiecznych sytuacjach do których dochodzi na wylocie odcinka jednokierunkowego.

"Pojazdy poruszające się ul.Londzina w stronę Rynku dojeżdzają do znaku informującego o zakazie i muszą wykonać lewoskręt w Mostową. Ograniczona widoczność wynikająca z profilu zakrętu i zabudowy utrudnia bezpieczne wykonanie tego manewru".
"Na jednokierunkowym odcinku tej drogi rowerzyści nagminnie jeżdża pod prąd !"
- piszą czytelnicy

Redakcja prosi o rozwagę kierowców a internautów o uprzejmą, rzeczową dyskusję w komentarzach.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk