Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_01
Reklama

W Drogomyślu budują centrum parafialne

Email Drukuj

W miejscu starej plebanii w Drogomyślu powstaje nowoczesne Centrum Parafialne. Budynek już stoi zadaszony, przed parafią trudne zadanie – wyposażenie...

 

Obiekt będzie służył nie tylko parafianom, ale wszystkim którzy potrzebują pomocy – podkreśla inicjator dzieła, proboszcz parafii ewangelicko-augsburskiej, ksiądz Karol Macura. W budynku ma się znajdować gabinet lekarski, rejestracja i poczekalnia oraz sala do działań rehabilitacyjnych. To tu będzie funkcjonować Stacja Diakonii oraz klub seniora.

Będzie to dobre dzieło, które warto wspomóc – podkreśla ks. Macura. Obiekt będzie służył nie tylko parafianom, ale będzie otwarty dla wszystkich poszukujących pomocy. Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego zaplanowano na 30 maja.

Osoby chcące wesprzeć to dzieło proszone są o wpłaty na konto:

Bank Spółdzielczy w Skoczowie
84 8126 0007 0020 6372 2000 0040
z dopiskiem „na cele kultu religijnego”


 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk