Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_01
Reklama

Wystawa rybek - nowinki

Email Drukuj

Uwaga, uwaga! Przekazujemy najświeższe wiadomości z naszych akwariów: Do grona prezentowanych okazów dołączył dorodny, czterdziestocentymetrowy Węgorzyk Ognisty - przepiękna ciemnobrązowa ryba, pokryta czerwonymi plamami i pasami...

 

Kolejnym gościem jest gigantyczny (50cm) Zbrojnik Lamparci, który wpuszczony do akwarium z piraniami od razu ustalił hierarchię i stał się „szefem” zbiornika. Zbrojnik jest zabezpieczony bardzo twardym pancerzem, który chroni go przed ewentualnym gniewem piranii. Jego wiek szacujemy na około 18 lat! Niezwykłym wyczynem popisała się Arowana Srebrzysta, która charakteryzuje się umiejętnością wyskakiwania na wysokość metra ponad wodę. Otóż przeskoczyła ona dwa akwaria, czyli oddała skok na około 1,5 metra i szczęśliwie znalazła się w zbiorniku „Tanganika”. Tym sposobem, jako ryba zamieszkująca Amerykę Południową...w jednej chwili zmieniła kontynent!

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk